פסטיבל מִחדושלים

לראשונה – מִחְדוּשלָים במתכונת חורף!

כבר שלוש שנים שאנחנו מארגנים במרכז ירושלים פסטיבל שמעלה על נס את עולם התיקונים והשימוש החוזר- "פסטיבל מִחדושלים". השנה זכינו להביא אליכם את הפסטיבל גם בעונת החורף.

מטרת האירוע היא להשיב עטרה ליושנה בכל מה שקשור למלאכת כפים, עבודה עצמית ותיקון חפצים, לצד הגברת מודעות לאורח חיים בר קיימא והפחתת פסולת, בראיה אישית, חברתית וגלובלית.  

הפסטיבל התקיים ב-6.12.18 יום חמישי, נר חמישי של חנוכה. בתקופה בה האור מנצח את החושך, בעיצומם של ימים המבקשים תיקון וחידוש בחומר וברוח. לאור זאת האירוע הנוכחי התמקד בהתחדשות של האנרגיה, ובמסגרתו למדנו וחוינו את הנושא במישורים שונים של החיים: בטבע, בחברה, בנפש וברוח.

הפסטיבל התקיים העונה כחלק מאירועי "תעשו מקום" והשתלב עם אירועי הפלייסמייקינג המפוזרים ברחבי העיר. אנחנו זכינו להנכיח את היצירה שלנו בבניין כלל האגדי ובמרחב העוטף אותו. במסגרת האירוע קיימנו גם סיור לפרויקט "משק בצוותא" באברהם הוסטל, שזכה לשדרוג ותמיכה במסגרת "תעשו מקום".

בהתאם למסורת האירוע יתקיים בשיתוף עם ארגונים שונים כגון: 'המרכז הקהילתי -לב העיר', 'מוסללה', 'גרינפיס', 'האביטוס' וגופים נוספים.

משתתפי האירוע נהנו ממתחמי תיקונים, סדנאות, פרפורמנס, מייצגים שונים, ארוחת שאריות, מתחם צ'ילינג, מעגלי דיון, הדלקת חנוכיה אלטרנטיבית, הופעה ועוד.

לתכנייה המלאה היכנסו: תכנייה
פרטים נוספים תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו.

ליצירת קשר עם צוות הפרויקט:

kayamuta+reusalem@gmail.com